Radyo TimeRadyo Time

Hastanenin oyun grupları Büyükşehir’den

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Antalya Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla çocuk polikliniği ve çocuk servisinin olduğu bölüme oyun alanı açtı.
Bu haber 363 kere okunmuş.03 Temmuz 2018, Salı - 11:10

 “Yeter ki Çocuklarımız Gülsün’ adlı proje kapsamında oyun parkına tahterevalli, salıncak, oyuncak evler, kaydırak ve  puflar yerleştirildi. Minikler artık  tedavilerini  olurken  hem eğlenebiliyor  hem de aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirip  tedavisini  olabiliyorlar. 

 ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş, hayata geçirdikleri projeyle birlikte çocukların hastanede sıkılmadan tedavi olduklarını ve bunu yaparken eğlendiğini dile getirdi. Taşbaş, "Çocuklarımız daha mutlu  bir ortamda, daha konforlu bir sağlık hizmeti alsın diye yönetim ekibimle birlikte  her gün bir önceki günden daha fazla çalışmaktayız. Çocuklarımızın dünyasına ayak uydurmak istedik. Antalya Büyükşehir Belediyemizin  de katkılarıyla onlara huzurlu, sağlıklı ve ileriki hayatlarında hastaneyle ilgili kötü anılarının olmadığı bir ortam hazırlamak istedik. Bize bu projemizde destek olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki