Radyo TimeRadyo Time

Hastanenin yeni hizmet binası açıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan ile birlikte, Oba'da yapımı tamamlanan Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yeni hizmet binasını inceledi.
Bu haber 300 kere okunmuş.12 Haziran 2017, Pazartesi - 14:05

 AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan ile birlikte, Oba'da yapımı tamamlanan Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yeni hizmet binasını inceledi. 

 Poliklinik hizmeti vermeyen başlayan hastanenin içerisini gezen ve yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Berberoğlu, "Bugün Alanya'mızda açılan büyük bir hizmetin daha sevincini yaşıyoruz. Eğitim ve Araştırma Hastanemizin bir kısmını bugün hizmete açmış bulunmaktayız. Ben bu hizmette katkısı olan başta Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere bölge milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Hastanenin şu anda açık olan poliklinikleriyle ilgili bilgi veren Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan da, " Bugün itibariyle poliklinik binamızın belli bir kısmını başlattık. Önümüzdeki günlerde poliklinik sayısını arttıracağız. Şu anda dahiliye, kadın doğum, çocuk gastroloji, çocuk alerji, jinekoloji, onkoloji, genel cerrahi, fizik tedavi bölümlerimiz açık ve vatandaşlarımıza hizmet veriyor” diye konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki