Radyo TimeRadyo Time

“Hep birlikte yeni hedeflere”

Hüseyin Güney, “Hep birlikte yeni hedeflere” diyerek Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı.
Bu haber 764 kere okunmuş.03 Mayıs 2018, Perşembe - 12:27

 Alanya Öğretmenevi’nde saat 09.00’da düzenlenen kahvaltılı programa AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, Meclis Üyeleri, eski yöneticiler ve basın mensupları katıldı.  

 Güney, katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi: “2002 yılında “Her şey Türkiye için” sloganıyla iktidara gelerek güzel ülkemizde yeni bir çığır açan AK Parti’de 2006 yılında aktif siyasete başladım.

 2007 yılında da partili büyüklerimizin teveccühü ve partililerimizin desteği ile ilçe başkanı oldum. Göreve geldiğim zaman AK Parti’ye karşı olan önyargı malumunuz çok fazlaydı. Fakat ekibimle beraber çok çalışarak, azimle ve en önemlisi inanarak bu önyargıları bertaraf ettik. Alanya’mızda partimizin üye sayısını 4000’den  24.000’lere çıkardık. Bu başarımızı şu anki yönetimimizin çok daha ilerilere taşıyacağına ve bayrağımızı en yükseklere çıkaracağına inancım tamdır.

 Bunların yanında ayrıca partimiz Alanya’mıza da çok büyük yatırımlar yapmıştır. Bu yatırımlardan bazılarını izninizle sizinle paylaşmak istiyorum. Alanya-Antalya Yolu tamamlandı. Gazipaşa Havalimanı açıldı. Devlet kurumlarının sadece illerde olan müdürlüklerinin birçoğu Alanya’ya açıldı. Biri devlet biri de özel olmak üzere bugün 10.000’i geçen öğrenci sayısıyla iki üniversite kuruldu. Alanya’ya modern bir Eğitim ve Araştırma Hastanesi açıldı. Turizm, tarım ve ticaret alanlarında önemli destekler ve teşvikler verildi. Kısacası daha da sayabileceğimiz birçok yatırım ve hizmeti Alanya’mıza AK Parti İktidarı kazandırdı. Bu yatırımları sizlere anlatıyorum; çünkü malumunuz çok çabuk unutan bir toplumuz. Bu hizmetlerin bizlere ulaşmasında hep yanımızda olan Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, AK Parti Antalya Milletvekillerime, il başkanları ve yönetimlerine, ilçe başkanlarıma ve ilçe yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim.

 2013 yılında AK Parti İlçe Başkanlığını bıraktıktan sonra 2014 yılındaki seçimlerin ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel tarafından Alanya Koordinatörü olarak görevlendirildim. Geçen dört yıl içerisinde Alanya’da büyükşehirimizin birimlerini kurduk. Halkımıza büyükşehiri anlattık ve ayrıca halkımızın Antalya’daki sesi olmaya çalıştık. Alanya’nın temel sorunlarını ve çözüm yollarını bir rapor haline getirerek başkanımıza sunduk, çözüm üretmeye çalıştık. Temel sorunların yanında büyük projelere imza atarak yıllardır Alanya için kangren haline gelen problemlerin çözümünü sağladık. Alanya’daki halleri birleştirerek tek çatı altında topladık ve Türkler’de Hal Kompleksi İnşaatına başladık. Bu yıl içinde tamamlanacak olan Atık Bertaraf Tesisini ilçemize kazandırdık. Alanya-Gazipaşa Çevre Yolu çalışmalarına katkı sağladık ve Alanya trafiğini rahatlattık. Dim Barajı üzerine 12 km’lik Ak Köprü’yü kazandırdık. Kırsal mahallelerimizin su başta olmak üzere birçok sorununu çözdük. Kırsal mahalleler, Büyükşehir sayesinde sıcak asfalt ile tanıştı. Mahmutlar’ın içme suyu, Oba’nın kanalizasyon sorununu çözdük. Halkımıza sosyal belediyeciliğin birçok örneğini göstermeye çalıştık.

 Her şey Alanya’mız için dedik ve bu yolda gece gündüz çalıştık. Bu süreçte Alanya’ya çok büyük önem veren ve ne istedik ise yapan Antalya Büyükşehir Başkanımız Menderes Türel ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

 Bizler koltuk meraklısı  değiliz. Bugüne kadar partimiz bize hangi görevi verdiyse layıkı ile yapmaya çalıştık ve yapmaya devam edeceğiz. Ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini koyduğu, bu süreçte içte ve dışta ülkemize karşı oynanan kirli oyunları hepimiz yakından biliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin geleceği için taşın altına bedenini koyduğu bu sürece duyarsız kalamazdık. Ülkemizin hızla hedeflerine yürüdüğü bu yolda bizim de taşın altına elimize koymanın şart olduğunu düşünerek, 24 Haziran Erken Seçimlerinde AK Parti’den Antalya Milletvekili olmak için Aday Adayı oldum. Bugüne kadar Alanya’da sizlerle birlikte birçok hizmetin altına imza attık. İnanıyorum ki bu süreçte bana bu görev verilir ve halkımız da seçerse, Alanya’mız ve ülkemiz için var gücümüzle çalışıp, elimizden geleni yapıp, Alanya’mız ve ülkemiz için çok daha iyi hizmetler imza atacağız.

 Bu süreçte yanımda olduğunuz ve buraya kadar gelerek şahsımı onurlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun”

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: Hüseyin Güney  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki