Radyo TimeRadyo Time

Herkesi hatırladı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü unuttu

İskele Meydanı’nda devam eden programda ortam bir anda Afrin Platformu adına konuşan Adnan Yavuz’un konuşması ile gerildi. Vatandaşlar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün adını söyleminden kaçınan Adnan Yavuz’u yuhalayarak ıslıkladı.
Bu haber 162 kere okunmuş.03 Mart 2018, Cumartesi - 13:22

 Kuyularönü Cami önünden İskele’ye yürüyen binlerce vatandaş, İskele Şelale önünde toplandı. Burada vatandaşlar, Alanya Belediyesi Mehteranını dinledi. Ardından konuşmalara geçildi. Afrin Platformu adına konuşan Adnan Yavuz konuşmasının tamamında Gazi Mustafa Kemal’in adını kullanmayınca, CHP İlçe Başkanı Ali Takavut tepki gösterdi.

 Ülkü Ocaklarında yetişen gençler de Yavuz’a tepki göstererek, “Başbuğ Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diye bağırdılar. Yuhalanan ve ıslıklanarak protesto edilen Yavuz, sahneyi terk etmek zorunda kaldı. Yavuz’un ardından söz alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel konuşmasında şehitlerimize rahmet dilerken, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk söylemi ile de büyük alkış aldı.

 Konuşmaların ardından Alanya Müftüsü Mustafa Topal, şehitlerimiz için dua okudu. Kalabalık duanın ardından olaysız şekilde dağıldı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki