Radyo TimeRadyo Time

Hilmi Sevilgen güven tazeledi

Alanya Avokado Üreticileri Birliği Seçimli Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Üyeler Tek Başkan Adayı Hilmi Sevilgen’le devam kararı aldı. Genel kurulda avokadonun geleceği tartışıldı.
Bu haber 102 kere okunmuş.21 Şubat 2018, Çarşamba - 13:24

 Alanya Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen genel kurula ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna ve avokado üreticileri katıldı. 

 Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Toplantıda gündem maddeleri görüşüldükten sonra seçime geçildi. Mevcut Başkan Hilmi Sevilgen, seçime tek aday olarak girdi ve oy birliği ile yeniden başkan seçildi. Sevilgen, birlik üyelerine teşekkür etti.

 Sevilgen, ayrıca Başkan Adayı Mustafa Tuna ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’den Alanya’nın simgesi haline gelen avokadonun heykeli yapılarak ilçe girişine dikilmesini istedi.

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de tüm üreticilere yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunurken, Üreticiler Birliği yeni binasına taşınana kadar ALTSO Konferans Salonunun tüm birliğe açık olduğunu söyledi. Şahin’in ardından Ziraat Odası Başkanı Turgut Musluoğlu konuştu. Musluoğlu’ndan sonra toplantıda hazır bulunan ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna’ya söz verildi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki