Radyo TimeRadyo Time

Hollanda’da Alanya tanıtıldı

ALTAV, bu yıl 25. kez kapılarını açan 19-23 Eylül tarihleri arasında Hollanda’nın Utrecht Şehrinde yapılan 50 Plus Beurs Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda Alanya’yı, ALTAV adına Kerem Sidar temsil etti.
Bu haber 380 kere okunmuş.24 Eylül 2017, Pazar - 16:51

 ALTAV, üçüncü kuşak olarak da tabir edilen emekli ve sonrası yaş grubu turist profili için Hollanda 50+ Beurs Fuarı’nda yerini aldı.

 Hollanda’nın Utrecht Şehrinde 25. kez düzenlenen duarda Alanya’yı  Kerem Sidar temsil etti. Didar, fuarla ilgili yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 100.000 ziyaretçinin hedeflendiği fuarda 50 yaş üstü hollandalıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler ve hizmetler sergileniyor. Ev ve bahçe mobilyasından sağlık ürünlerine, spor ürünlerinden gündelik ihtiyaçlara kadar ve tabii ki tatil ve seyahat fuarda büyük ilgi görüyor" dedi. 

 Alanya'ya büyük bir ilgi olduğunu ifade eden Sidar, şunları söyledi: "Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde katıldığımız bu fuarda Alanya'ya yoğun ilgi var. Yüksek yaş grubunda olan fuar katılımcılarıyla yaptığım görüşmelerde çoğunun Türkiye ve Alanya’yı güzel anılarla deneyimlediklerini öğrendim. Son yıllarda Hollanda’dan gelen turist rakamlarında düşüş olsa da ziyaretçiler mutlaka yeniden geleceklerini, Türkiye’de aldıkları hizmeti ve keyfi başka yerde bulamadıklarını dile getiriyorlar. Geçtiğimiz aylarda Alanya'da hizmete giren teleferik burada da yoğun ilgi altında. Alanya’da yaşayan veya tatile gelen dostlarından dinledikleri teleferiği bir an önce deneyimlemek istiyorlar"  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki