Radyo TimeRadyo Time

İlhan ‘Son Durak Kitap Kahve’nin konuğu oldu

Alanya İlçe Müftüsü, Dr. İhsan İlhan, Bilinçli Gençlik Spor Kulübü Derneği ile Spor Bakanlığının ortaklaşa projesi olan ‘’Son Durak Kitap Kahve’’nin konuğu oldu.
Bu haber 345 kere okunmuş.23 Mart 2019, Cumartesi - 12:20

Bilinçli Gençlik Spor Kulübü Derneği’nin düzenlemiş olduğu program kapsamında İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan, KYK öğrencileri ile Bilinçli Gençlik Spor Kulübü Derneğinde bir araya geldi.

Öğrencilerle sohbet eden İlhan, öğrencilerin merak ettikleri sorulara da yanıtlar verdi.

Derneğin kitap kültürünü yaygınlaştırmak ve okumayı teşvik etmek amacıyla kurulduğunu belirten dernek yetkilileri, her yaş grubundan kişilerin zamanlarını geçirebileceklerini, öğrencilerin arkadaşlarıyla bir araya gelip ders çalışabileceklerini, oyun aletleriyle çeşitli oyunlar oynayabileceklerini, çay, kahve gibi içeceklerin de ücretsiz sunulduğunu belirtti.

İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan ise gençlerin ilimle, bilimle, kitap okuyarak, ders çalışarak vakitlerini geçirebilecekleri bu tür mekanların oldukça önemli olduğunu, gençlerin de bu tür mekanlardan en güzel bir şekilde istifade etmeleri gerektiğini ifade ederek, dernek yetkililerini böylesine güzel ve anlamlı çalışmalarından dolayı tebrik edip, hizmetlerinde başarılar diledi.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki