Radyo TimeRadyo Time

"İlk adımı atacağız"

CHP eski Milletvekili, Sosyalist Enternasyonal eski Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti.
Bu haber 545 kere okunmuş.22 Ocak 2019, Salı - 13:52

 Antalya Milletvekili Rafet Zeybek’in de yer aldığı ziyarette, yerele dair ve ülkenin genel gündemi ile ilgili konular konuşuldu. Heyet daha sonra Kemer’e geçti. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile birlikte CHP Kemer İlçe Başkanlığına yapılan ziyaretten sonra, esnaf turuna çıkan heyet, halkın nabzını tuttu. Ekonomik krizin yarattığı sorunların üreticilerin hayatını nasıl etkilediğini yerinde gözlemleyen heyet, vatandaşların temel tüketim maddelerini almakta bile zorlandığı, esnafın artık satış dahi yapamadığı şikayetleri ile karşılaştı.

 Kemer ziyaretinin ardından, Konyaaltı Belediye Başkan adayı Semih Esen ile buluşan heyet, Antalya’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, temaslarını sürdürdü.

 Var olan ekonomik krizin AKP iktidarının uyguladığı politikaların bir sonucu olduğuna vurgu yapan, CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, 31 Mart yerel seçimlerinin bu iktidardan kurtulmanın önemli bir adımı olacağını belirtti. Üreten ve refahın tabana yayıldığı bir Türkiye için mücadele ettiklerini dile getiren Kumbul, “31 Mart’ta katılımcı ve toplumcu bir yerel yönetim anlayışını iktidara taşıyarak, hak-hukuk-adalet kavramlarının yeniden hayat bulduğu, insanların geçim derdi yaşamadığı bir ülkeyi inşa etmek için ilk adımı atacağız” İfadelerini kullandı.

Etiketler: Umut Oran   Ahmet Kumbul   CHP  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki