Radyo TimeRadyo Time

İşte 2016 yılına damga vuran gazeteciler

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin Temmuz ayında yapılan jüri değerlendirmesinin ardından '2016 Medya Başarı Ödülleri'nin sahipleri açıklanmıştı. 2016 Medya Başarı Ödülleri Töreni ise dün akşam Lonicera Otel’de gerçekleşti. Eserleriyle 2016 yılına damga vuran gazeteciler 'Gazete' ve 'TV' kategorilerinde ödüllerini geceye katılan onur konuklarından aldı.
Bu haber 274 kere okunmuş.22 Ekim 2017, Pazar - 14:42

 Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin Temmuz ayında yapılan jüri değerlendirmesinin ardından TGF Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, '2016 Medya Başarı Ödülleri'nin sahiplerini açıklanmıştı.

 2016 Medya Başarı Ödülleri Töreni ise dün akşam  Türkler’de bulunan Lonicera Otel’in Balo Salonunda gerçekleşti.

 Eserleriyle 2016 yılına damga vuran gazetecilerin 'Gazete' ve 'TV' kategorilerinde ödüllerini aldığı gecede TGF Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim ile AGC Yönetim Kurulu Üyelerinin konukları arasında Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat ve ünlü gazeteciler de  yer aldı.

 Törenin açılış konuşmasını TGF Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim yaptı. Ardından Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca konuştu.

 Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. İlk olarak yazılı medyada ödül alan gazetecilere ödülleri takdim edildi.

 İnternet gazeteciliği dalında ödülün sahibi bu yıl 'alanyatelevizyonu.com.tr' oldu. Ödülü Alanya Televiyzonu adına ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu aldı.

 Ardından televizyon dalında ödül alan gazetecilere geçildi. Televizyon ödüllerinde 'TV haber' dalında ATV'den Vildan Rende ödülün sahibi olurken, ATV'den Tolga Kaynar ve Kanal A'dan Eyüp Burak Gül'e de aynı dalda  jüri özel ödülü verildi. 'Spikerlik' dalında ise yine ATV'den Vildan Rende ödüle layık görüldü. 'TV program' dalında ATV'den Servet Sipahioğlu ödül aldı. 'Görüntü kamera çalışması' dalında ATV'den Hayati Kaynar, 'montaj kurgu' dalında ATV'den Alev Sipahioğlu, 'kültür programı' dalında Kanal A'dan Aynur Yüksek, 'TV reklam' dalında Kanal A'dan Mevlüt Boz, 'spor programı' dalında ATV'den İsmail Baysal ve Hakan Dizdaroğlu ödüle layık görüldüler. Arıkan Yılmaz Dim Özel Ödülü ise bu yıl AGC Yönetim Kurulu Ferit Kesen'e verildi.

 Gecede  ayrıca Alanyalı gazetecilerin Yanı sıra Hürriyet Köşe Yazarı Deniz Zeyrek'e 'Yılın Gazetecisi', Milliyet Spor Müdürü Tayfun Bayındır'a 'Yılın Spor Yazarı' ödülü verildi.

 Gecenin sonunda ise Ünlü Sanatçı Nükhet Duru sahne aldı. Gazeteciler geç saatlere kadar müzik eşliğinde eğlendi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki