İşte aday adaylarının mesajları

Dün siyasi partilerin Antalya Milletvekili Aday Listeleri açıklanmıştı. Alanya'dan pek çok isim aday adayı olsa da listeye giremedi. Aday Adayları açıklanan listeler sonrası ne dedi?
Bu haber 444 kere okunmuş.22 Mayıs 2018, Salı - 13:25

 Dün siyasi partilerin aday listelerinin açıklanmasının ardından AK Parti Antalya Aday Adayı olan Eski Büyükşehir Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, "Aday adaylığım sürecinde desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Listeye giren tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Ülkemiz, partimiz ve şehrimiz için dün olduğu gibi bugün de var gücümüzle çalışacağız” dedi.

 Yine Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Nurettin Uludağ ise, “Alanya bölgemizi temsil eden adaylarımızın ilk günkü aşkla sonuna kadar arkasındayız. Yine söylüyorum; biz bu seçimi kazanacağız. Aday adaylığı sürecim boyunca başta teşkilatlarıma, hemşehrilerime, aile büyüklerime ve başta eşime ve çocuklarıma, siyasi büyüklerime, şehrimizin kanaat önderlerine, yakın dostlarıma, özellikle Alanya basınına bu süreçte şahsıma göstermiş oldukları yakın ilgi ve destekten ötürü sonsuz teşekkür ederim. Yılmadan, bıkmadan, usanmadan, küsmeden, darılmadan çalışmaya devam" dedi.

 Hüsnü Akçalıoğlu da, "AK Parti Antalya Milletveki Adaylarımız hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah başarılı olacağız. Bizler hizmet adamlarıyız. Makam, mevki peşinde olmadık. Memleket sevdalılarıyız. Görev verilirse çalışırız, görev verilmez ise daha çok çalışırız. Aday adaylığım süresince desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkür ederim"  ifadelerini kullandı.

 Necati  Yıldırım ise, "27. Dönem Milletvekili Antalya Aday Listesi AK Partimize, ülkemize, Antalya’mıza hayırlı uğurlu olsun. Rabbim utandırmasın. Haydi bismillah"  dedi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki