Radyo TimeRadyo Time

İşte ATV’nin ödüllü gazetecileri

Alanya Gazeteciler Cemiyetinin dün akşam düzenlemiş olduğu ‘2016 Medya Başarı Ödülleri Yarışması’nda Alanya Televizyonu ATV rekor kırdı. Yarışma sonucunda ATV, bu yıl tam 7 ödüle layık görüldü.
Bu haber 1530 kere okunmuş.22 Ekim 2017, Pazar - 14:21

 Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin dün akşam düzenlemiş olduğu 2016 Medya Başarı Ödülleri Yarışması’nda Alanya Televizyonu ATV’ye ödül yağdı. Alanya Televizyonu ATV’ye tam 7 ödül verildi.

 Alanya Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Araştırmacı Gazeteci Servet Sipahioğlu yapmış olduğu Sentez programları ile TV Program Dalında ödül aldı. ATV Ana Haber Spikeri ve Editörü Vildan Rende ise  2 dalda ödül aldı. TV Haber Dalında ödüle layık görülen Rende, Spikerlik Dalında da  ödülün sahibi oldu. ATV Haber Müdürü Tolga Kaynar ise TV Haber Dalında Jüri Özel Ödülü aldı. Reji Koordinatörü Alev Sipahioğlu ise Montaj Kurgu Dalında, Radyo Time Program Yapımcısı Hayati Kaynar, Görüntü Kamera Çalışması Dalında ödül aldı. Spor Programcısı ve Yorumcuları İsmail Baysal ve Hakan Dizdaroğlu da Spor Programı Dalında ödüle layık görüldüler. İnternet gazeteciliği dalında ödülün sahibi bu yıl 'alanyatelevizyonu.com.tr' oldu. Ödülü Alanya Televizyonu adına ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu aldı.

-Haberin videosu için tıklayın!

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki