Radyo TimeRadyo Time

İşte cinayetin anatomisi

Dün gece Alanya'da herkesi üzen bir cinayet gerçekleşti. Saat 02.00 sularında Büyük Otel Sokağında bulunan Murat Otel'de gerçekleşen cinayetin gerçek anatomisi şöyle gelişti:
Bu haber 1359 kere okunmuş.08 Haziran 2017, Perşembe - 19:13

 İddiaya göre, bir süre önce Alanya'da bulunan üstün pansiyonda bir husumetten doğan olay sonucu Zafer ismindeki bir kişiyi kalbinden bıçaklayarak, hapse giren Alper Kuyumcu geçtiğimiz ay içerisinden serbest bırakıldı. Alanya'nın Ünlü Alaettinoğlu Ailesinin bir ferdi olan Alper Kuyumcu hapishaneden çıktıktan sonra Murat Otel'e yerleşti. Burada yaklaşık 1,5 aydır müşteri olarak kalan Kuyumcu, normal hayatını sürdürürken dün gece ilerleyen saatlerde otele giriş yaptı. Bu sırada yanına yaklaşan otel görevlisi kendisinden otelde bu gecede kalması için 50 TL daha ek para vermesi gerektiğini söyledi. Kuyumcu'nun bu paraya itiraz etmesi sonucu görevli patronu Erol Yiğit'i aradı. Erol Yiğit, “Bak kardeşim ya 50 TL'yi verirsin ya da oteli terk edersin. Ayrıca sen müşterileri rahatsız ediyorsun” dedi. Bunun üzerine sinirlenen Alper Kuyumcu, “Ben kimseyi rahatsız etmiyorum. 1,5 aydır bu otelde kalıyorum ve paramı ödüyorum” demesi üzerine bu kez Erol Yiğit, önce Ares isimli Alman kurt köpeğini Alper Kuyumcu'nun üzerine saldı. Köpek Kuyumcu'nun suratını parçalarken, diğer taraftan ölen Erol Yiğit, elinde bulunan kalın zinciri Kuyumcu'nun suratına bir kaç kez vurdu. Bu arada odasından aldığı bıçağı önce birkaç kez köpeğe saplayan Alper Kuyumcu, otelin dışında devam eden kavgada elindeki bıçağı 15 kez Erol Yiğit'e saplayarak, olay yerinden kaçtı.

 Aslen Yozgat nüfusuna kayıtlı olan ve yıllar önce Alanya'ya gelerek turizm işletmeciliğine başlayan Erol Yiğit'in bu anlamsız ve ani ölümü Alanya'da büyük üzüntüye sebep oldu. Öte yandan Alper Kuyumcu ise avukatı ile birlikte bir durum değerlendirmesi yaparak teslim olmak için Adliye'ye giderken, polisler tarafından yakalandı. Olayla ilgili geniş çaplı bir araştırmanın yürütüleceği bildirildi. İşte bir cinayetin gerçek anatomisi bu şekilde gelişti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki