Radyo TimeRadyo Time

İşte dereceye giren sporcular

Atatürk Spor Salonu'nda yapılan ve 21 ilden 360 sporcunun katıldığı Taekwando Gençler Grup Müsabakalarının son gününde 55-63-68 kilo kadınlar, 73-78 kilo erkekler kategorinde sporcular mücadele etti.
Bu haber 343 kere okunmuş.18 Mart 2018, Pazar - 13:46

 Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Okul Sporları Daire Başkanlığı’nın 2017-2018 eğitim-öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan ve Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleştirilen Taekwondo Gençler (Kız-Erkek) Grup Müsabakaları tamamlandı.

 Atatürk Spor Salonu'nda yapılan ve 21 ilden 360 sporcunun katıldığı müsabakaların son gününde 55-63-68 kilo kadınlar, 73-78 kilo erkekler kategorinde sporcular mücadele etti. 

 55 kilo kadınlarda ece arık birinci, Melike Özkan ikinci oldu. Melisa Karsandı ve Ece Nur Top üçüncülüğü paylaştı. 63 kilo kadınlarda İrem Baysal birinci, Buse Eşit ikinci, Ceren Tutucu ve Melisa Nur Budak üçüncü oldu. 68 kilo kadınlarda Beyzanur Çifçi, Merve Kan İkinci, Melike Duman ve Elif Su Özcan üçüncü oldu.

 73 kilo erkeklerde Muhammet Sert birinci, Deniz Kurt ikinci, Emre Öztunç ve Ali Kirazlı üçüncü oldu. 78 kilo erkeklerde ise Kadir Doymaz birinci, Ahmet Yılmaz ikinci, Ali Karaç ve Burak Avşar üçüncü oldu. Dereceye giren sporcular madalya ve belge ile ödüllendirildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki