Radyo TimeRadyo Time

İşte yeni yönetim listesi

Ramazan Bayramı’nın 2. Gününde Alanya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri de bayramlaşma programı düzenledi. Aynı zamanda İlk Yönetim Kurulu Toplantısı da yapılan programda ileriye yönelik yapılması gerekenler, planlamalar da konuşuldu.
Bu haber 211 kere okunmuş.17 Haziran 2018, Pazar - 10:43

 Ramazan Bayramının 2. gününde Alanya Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri de bayramlaşma programı düzenledi. Aynı zamanda İlk Yönetim Kurulu Toplantısı da yapılan programda ileriye yönelik yapılması gerekenler, planlamalar da konuşuldu.

 Fenerbahçe Kulübü tarafından onaylanan yeni yönetimin listesinin de sunulduğu programda liste de yer alan isimler ise şöyle: Alanya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Enver Vural, Başkan Yardımcıları Muammer Kodal ve Kenan Ersoy, Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatör Serhat Coşkun, Muhasip İsmail Hakkı Çeçem, Basın Sözcüsü Selman Arıkan, Genel Sekreter Müslüm Tellioğlu, Teşkilatlanmadan Sorumlu Hıfsı Vural, Onur Arslan ve Hüseyin Parmaksızoğlu, Sosyal İlişkiler Sorumlusu Ahmet Sünbül ile 
Mehmet Ali Işık, Ar-Ge Planlama Sorumlusu Tunahan Has ve Ramis Yiğit oldu.

 Denetleme Kurulunda ise Başkan Hasan Düşünceli, Muhasip Şenol Kurt, Hukuki İşlerden Sorumlu Erdal Tığlı, Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Hasan Fevzi Yılmaz, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Vildan Rende ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Selda Cinas görev aldı.

 Alanya Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatör Serhat Coşkun toplantı sonrası yaptığı açıklamada “Alanya’daki bütün Fenerbahçelileri yanımızda görmek istiyoruz” diyerek Fenerbahçelilere çağrı yaparak, “Ayrıca Fenerbahçelileri tek kurum çatısı altında toplamak istiyoruz” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki