Radyo TimeRadyo Time

İttifak Akdağ’a yaradı

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ‘Kış Sporları Turizm Merkezi’ ilan edilen Akdağ’ın, ulusal anlamda tanıtımına katkıda bulunmak ve kayak tesisi yapımının hızlanması için ülkesel dinamikleri harekete geçirmek amacıyla Mart ayında bir tanıtım etkinliği yapacak.
Bu haber 263 kere okunmuş.26 Şubat 2019, Salı - 10:55

 Etkinlik alanına ulaşımın sağlanması için yolların açılması talepleri, Ocak ayında sunulan bir dilekçe ile Büyükşehir yetkililerine iletildi. 

 Geçtiğimiz hafta Akdağ’a bir keşif gezisi düzenleyen Kulüp Başkanı Handan Aydemir ve İcraat Komisyonu Başkanı Sevil Kurt, bir kepçenin çalışmasının yeterli olmayacağı kanaatine vararak, Başkan Adem Murat Yücel’den de yardım istedi. 

 Başkanın talimatı ile Alanya Belediyesi’ne ait kepçe hafta sonu mesaisi yaparak Akdağ’da yol açma çalışmalarına başladı. Pazartesi günü Büyükşehir’in kepçesi de yol açma çalışmalarına dahil olarak, siyaset meydanlarında ki ittifakın hizmete yansıması Akdağ’da görülmüş oldu. 

 Kulüp Başkanı Handan Aydemir, Perşembe günü sözlü olarak ilettiği taleplerinin Cumartesi günü icraata dökülmüş olmasından dolayı Başkan Adem Murat Yücel ve ekibine teşekkürlerini sundu. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki