KADEM’den Rektör Pınarbaşı’na ziyaret

Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Genel Müdürü Nuh Kurt ve KADEM Antalya İl Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Bu haber 569 kere okunmuş.22 Şubat 2017, Çarşamba - 12:18

 Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyesi Mukaddes Birsen ve Danışman Sibel Çelik’in de eşlik ettiği ziyarette duygularını dile getiren Rektör Pınarbaşı; KADEM Genel Müdürü Nuh Kurt’un nezdinde tüm KADEM ailesine ve üyelerine eğitime verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

 ALKÜ hakkında detaylı bilgiler veren Rektör Pınarbaşı, her üniversitenin kurulduğu bölgeyi güçlendirmesiyle sağlam temellere oturacağını belirterek bu doğrultuda Alanya’ya faydalı bölüm ve fakültelerin açılması konusunda büyük çaba sarf ettiklerini ifade etti. 

 İstanbul Merkezli bir Vakıf olan KADEM Genel Müdürü Kurt da Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ziyaretler ve temaslar gerçekleştirdiklerini belirterek tüm Türkiye’de Antalya ve Alanya’daki mevcut KADEM yurtlarının en iyiler kategorisinde yer aldığını dile getirdi. Bunun devamlılığı için kendilerinin de ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını vurgulayan Kurt, Rektör Pınarbaşı’na KADEM yurdunda kalan kız öğrencilere sağladığı desteklerden dolayı teşekkür ederek, kendilerinin de üniversiteye her türlü destek için hazır olduklarını belirtti.

 

Etiketler: KADEM   Zeynep Ayşe Taş   ALKÜ   Ahmet Pınarbaşı    

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki