Radyo TimeRadyo Time

“Kadınlar bu ülkenin temel direği”

Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çalışan kadınları ziyaret ederek çiçekle günlerini kutladı.
Bu haber 339 kere okunmuş.08 Mart 2018, Perşembe - 15:33

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü her yerde farklı etkinliklerle kutlanırken, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya Hizmet Birimi Temizlik İşleri Ekibinde çalışanları ziyaret etti. Temizlik ekibinde çalışan kadınları bulundukları çalışma alanında Temizlik Ekibi Sorumlusu Fatih Karaçolak’la birlikte ziyaret eden Güney, birer buket çiçek vererek 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutladı. Oldukça mutlu olan çalışan kadınlar bu jestinden dolayı Güney’e teşekkür etti.

 Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Bugün Dünya Kadınlar Günü. Kadınlarımız her alanda erkeklerle birlikte çalışma hayatına katkıda bulunmasının yanında ev işleri ve çocuk büyütme konusunda da büyük özveri göstererek kutsal bir görevi yerine getirmekteler. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu nedenle biz de sahada alın teriyle birçok kişiden daha zor işte çalışan kadınlarımızı ziyaret ederek, 8 Mart Kadınlar Gününü kutlamak istedik” dedi.  

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki