Radyo TimeRadyo Time

Kapalı Salı Pazarı hizmete giriyor

Alanya Belediyesi tarafından yapılan Kapalı Pazar Yeri yarın açılıyor.
Bu haber 225 kere okunmuş.16 Nisan 2018, Pazartesi - 16:36

 Kapalı hale getirilen ve modern bir görünüme kavuşturulan Salı Pazarı, 17 Nisan Salı (yarın) saat 10.00’da gerçekleştirilecek açılış töreni ile hizmete girecek. Vatandaşları açılış törenine davet eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya’nın kapalı pazar yeri eksikliğinin giderildiğini, pazarcı esnafı ve vatandaşların rahatça kullanabileceği modern bir pazar yeri kazandırdıklarını söyledi.

Alanya Belediyesi, Ucuz Halk Pazarı ve Salı Pazarını daha modern bir görünüme kavuşturmak ve işlevini artırmak için başlattığı çalışmalarını tamamladı. Kapalı hale getirilen Salı Pazarı yarın düzenlenecek tören ile hizmete giriyor.

 Alanya Belediyesi tarafından Ucuz Halk Pazarı ve Balıkçı Hali’nde başlatılan tadilat ve düzenleme çalışmaları kapsamında pazar yerinin üstü modern sistemlerle örtüldü. Tüm yapılar baştan sona yenilendi. Yeni düzenleme ile modern bir görünüme kavuşturulan Ucuz Halk Pazarı’nın güney kısmına giriş takı ve zabıta eğitim merkezi de yapıldı. Yenilen yüzü ile örnek projelerden biriolan Kapalı Salı Pazarı, bölgede en önemli sorunlardan birisi olan otopark sorununa da çözüm getiriyor. Kapalı Pazar Yeri, otopark olarak da hizmet verecek.

 17 Nisan Salı Günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek açılış törenine tüm vatandaşları davet eden Alanya BelediyeBaşkanı Adem Murat Yücel, “Kentimize kazandırdığımız en güzel projelerden  birisi olan yeni kapalı pazar yerinin açılış törenine tüm esnaf ve vatandaşlarımızı davet ediyorum. Şimdidenhalkımızahayırlı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki