Radyo TimeRadyo Time

Kardeş şehirden Spor Festivaline davet

18. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali kapsamında Alanya’ ya gelen Rusya’dan Murmanks kardeş şehrinden gelen konuklar, Alanya Belediye Spor Müdürü Levent Uğur’u ziyaret etti.
Bu haber 261 kere okunmuş.28 Haziran 2018, Perşembe - 11:29

 Festival sonrası Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’u ziyarete gelen Rusya Murmanks Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü İrina Kanash, Spor Gelişim Müdürü İrina Andreeva ve Uluslararası Ticari İlişkiler Müdürü Marta Gowor 9 Eylül de yapılacak olan Uluslararası Spor Festivali’ne şehirlerine davet ettiler.

 Kardeş şehirden gelen konuklarımıza Alanya da yapılan spor organizasyonlarını tanıtan Spor Müdürü Levent Uğur, “Yılda 14’ü uluslararası olmak üzere ortalama 62 spor faaliyeti gerçekleştiriyoruz. 9 Eylül de Rusya’nın Murmanks Şehrinde 10 bin elit ve olimpik sporcunun katılacağı Uluslararası Spor Festivali’nde Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğü olarak stantlarda yerimizi alacağız. Festivale katılan spor camiası ekibine Alanya’nın tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştireceğiz.” dedi.Ziyaretin sonunda karşılıklı hediyeler verildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki