Radyo TimeRadyo Time

"Kazanan Gazipaşa olacak”

Gazipaşa’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Yılmaz’a destek büyüyor.
Bu haber 247 kere okunmuş.04 Mart 2019, Pazartesi - 11:52

 Yılmaz'ın, pazar yeri karşısında bulunan seçim bürosu ziyaretçi akınına uğruyor. Adaylığının açıklandığı günden bu yana 'Çalmadık kapı, sıkılmadık el kalmayacak' sloganıyla, sabah saatlerinden başlayarak ilçeyi karış karış gezen Belediye Başkan Adayı Yılmaz, kimi zaman da seçim bürosunda ziyaretine gelen vatandaşları ağırlıyor.

 Partili, partisiz seçim bürosuna akın eden vatandaşlar, Belediye Başkan Adayı Yılmaz ile tokalaşmak için adeta birbiri ile yarışıyor Daha önce farklı partilere oy vermiş vatandaşların da destek için geldiği seçim bürosunda yaşanan bu hareketlilik ise ‘Görünen köy kılavuz istemiyor’ yorumuna neden olurken, Yılmaz bu yoğun ilgi ve teveccühün çalışmalarında azimlerini artırdığını söylüyor. Desteklerinden dolayı tüm ilçe halkına teşekkür eden Belediye Başkan Adayı Yılmaz, Gazipaşa’da parti ayrımı gözetmeksizin insanların siyasi görüşlerini bir yana bırakıp, kentin geleceği için Millet İttifakı’nın çatısı altında kenetlendiğini ifade etti. Seçim bürosunda buluştuğu vatandaşların yoğun ilgi ve heyecanından çok etkilendiğini ifade eden Yılmaz, "Bu coşku, bu inanç, bu destek ve bu güvenle 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek seçimde, başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. Ziyaretleri ve destekleri bizleri güçlendiren tüm vatandaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. Mart’ın sonu bahar ve kazanan Gazipaşa olacak” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki