Radyo TimeRadyo Time

Kent Meydanı Alanya’ya değer katacak

Bugün sabah Hükümet Caddesi Esnafları ile kahvaltıda bir araya gelen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kent Meydanı Projesi hakkında esnaflara bilgi verdi. Başkan Yücel, Kent Meydanı Projesinin Alanya’ya değer katacağını ve kentin cazibesini arttıracağını belirtti.
Bu haber 168 kere okunmuş.18 Nisan 2018, Çarşamba - 13:49

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu sabah esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi. Yaklaşan turizm sezonu öncesi esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Yücel, toplantıda projesi tamamlanan Kent Meydanı hakkında esnaflara bilgi verdi. 

 Yeni turizm sezonu öncesinde gerekli tüm hazırlıkları yaptıklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘’Biz her sezon öncesi olduğu gibi bu yılda gerekli tüm çalışmalarımızı tamamladık. İlgili birimlerimiz ve personelimiz yeni turizm sezonuna hazır. Gerekirse 24 saat görevde olacağız. Esnaflarımızın rahat ve huzurlu bir sezon geçirmesi için de çalışmalarımızı devam ettireceğiz’’ dedi. 

 Son dört yılda yaptıkları hizmetler ve projeler hakkında esnafa bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘’Alanya için bir çok önemli projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Alanya’ya yakışan bir meydan olacak. Kent Meydanı Projemizde mevcut ağaçlar korunarak, baştan sona düzenleme yapılacak. Proje tamamlandığı zaman Alanya'mızın en eski çarşısı olan Hükümet Caddesi de güzel ve modern bir yer haline gelecek. Esnaflarımız da hak ettikleri hizmeti alacaklar’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki