Radyo TimeRadyo Time

Kestel'e yeni spor tesisi yapılıyor

Eğri Köprü yanındaki Alanya Belediyespor Tesisleri Kestel’e taşınıyor. Kestel’e yapılan yeni spor tesisinin çalışmaları hızlı bir şekilde sürüyor. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni tesisin kısa süre içinde Kestel’de hizmet vermeye başlayacağını söyledi.
Bu haber 1122 kere okunmuş.10 Şubat 2016, Çarşamba - 21:46

 Alanya Belediyesi Yeni Hizmet Binası'nın yapılması planlanan yerde bulunan Alanya Belediyespor Tesisleri’ndeki sahadaki çimler yeni Kestel Sahası’na taşınıyor. Alanya Belediyesi imkanlarının verimli kullanılması ve yapım süresinin kısaltılması kapsamında sahadaki çimleri yeni alınan çim kesme makinesi yardımı ile rulolar halinde Kestel’e kaydırıyor ve serme işleri yapılıyor.

 Geçtiğimiz günlerde tesviye işlemlerinin yapıldığı Kestel yeni sahasında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Saha tanzim ekiplerinin bir kısmı Eğri Köprü’de çimleri keserken diğerleri Kestel’de tesviye işlemlerini gerçekleştirdi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Sahamız 20 ile 30 gün arasında faaliyete geçecektir.  Hazır serilen çimlerin kök gelişimi tamamlandıktan sonra gerekli ilaçlama ve gübreleme işlemlerinin yapılmasının ardından hizmete açılacaktır. Belediyespor futbol antrenmanları ve yaz okulları artık Kestel Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilecektir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki