Radyo TimeRadyo Time

Kırtasiyeciler ‘Değer Kat Fark Yarat’ sloganıyla Antalya’da bir araya geliyor

Kırtasiye sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan, üretici, toptancı, perakendeci, ithalatçı ve ihracatçı tüm üyeleriyle dayanışmayı ve iş birliğini özendiren, 1985 yılından bu yana varlığını sürdüren ve 400’den fazla üyesiyle sektörün gelişimi yönünde öncü adımlar atan Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD), Türkiye’nin dört bir yanındaki kırtasiyeci meslektaşlarıyla ‘Değer Kat Fark Yarat’ sloganıyla Antalya’da bir araya geliyor.
Bu haber 401 kere okunmuş.28 Kasım 2019, Perşembe - 16:32

“Değer Kat Fark Yarat” mottosuyla gerçekleşecek kurultay TÜKİD tarafından onuncu kez düzenleniyor. Kırtasiye sektörünün ve paydaşlarının gelişiminin ve yenilenmenin öneminin vurgulanacağı kurultayda, ye­niliğe açık olan, geleceğe yatırım yapan ve işletmesinin her bir departmanında bu gelişimi sürdüren firmaların, bir arada güçlü bir sektör oluşturacağının altı çizilecek.

İşine yatırım yapan, gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden, markalarını geleceğe taşıma gayreti içerisinde olan kırtasiyecileri; Girişimci, İş Adamı Alphan Manas, Ekonomist Fatih Keresteci, Dijital İletişim Danışmanı Ercüment Büyükşener gibi önemli isimlerle buluşturacak olan kurultayda, TÜKİD ’in faaliyetleri ve gelecek hedefleri de paylaşılacak.

Etiketler: TÜKİD   Değer Kat Fark Yarat  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki