Radyo TimeRadyo Time

Kızlarının tedavi görmesini istiyorlar

Madde bağımlısı kızın anne ve babası Alanya halkından ve yetkililerden kızlarının hayata dönmesi için yardım eli bekliyor. 17 yaşında madde bağımlısı kızının gözünün önünde eridiğini söyleyen Çaresiz Anne Ayşegül Demir, içini ATV Haber’e döktü. Anne Demir, “Ne olur, kızım ölmeden kurtarın” dedi.
Bu haber 389 kere okunmuş.30 Mayıs 2017, Salı - 13:59

 Alanya’da madde bağımlıları her geçen gün artarken, 4 buçuk yıldır madde bağımlısı olan 17 yaşındaki Cansu Şimşek evinden kaçtı.

 Cansu’nun çaresiz anne ve babası bugün ATV Televizyonuna gelerek yetkililerden yardım istediler. Kızı yüzünden kendi psikolojisinin de bozulduğunu söyleyen Anne Ayşegül Demir, kızının hayatından endişe ettiğini söyledi.

 Evden kaçan kızının iki gün önce Antalya Çocuk Şube tarafından yakalandığını söyleyen Anne Demir, “İl emniyet müdürü bizimle sadece fotoğraf çekindi. Daha sonra kendisini bir hafta aradım, ancak bir turlu ulaşamadım” dedi.

 Kızının Antalya zeytinlik diye bir köyde olduğunu söyleyen Anne Demir, “Kızım İzmir Buca Hastanesinde çip tedavisi görürse hayata dönecek. Yoksa gözümüzün önünde eriyip, gidecek” dedi. Hayır severler ve yetkililerden yardım isteyen Anne Demir, “Bu sese kulak verin” dedi.

 Cansu’nun Üvey Babası Fahrettin Önder de kızının madde bağımlılığını bırakması için elinden geleni yaptığını, ancak başarılı olamadığını söyledi.

 Kendisinin 6 kız çocuğu babası olduğunu söyleyen Önder, “Cansu çip tedavisi görürse bağımlılıktan kurtulacak. Aksi takdirde ölümle burun buruna” diyerek yardım istedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki