Radyo TimeRadyo Time

Kocaoğlanlı ve Yaylakonak Mahallelerine yeni park

Alanya Belediyesi merkez ve kırsal mahallelerde yaptığı yatırımlara aralıksız devam ediyor. Özellikle park ve oyun alanları olmayan kırsal mahallelerde çocuk parklarının yapımına ağırlık veren Alanya Belediyesi, Kocaoğlanlı ve Yaylakonak Mahallelerine iki park kazandırdı.
Bu haber 297 kere okunmuş.20 Haziran 2018, Çarşamba - 11:35

 Çocuklar için oyun alanlarına ihtiyaç olan bölgelerde yeni oyun grupları kuran Alanya Belediyesi, yapılan çalışma sonucu, Kocaoğlanlı ve Yaylakonak Mahallelerine çocuk oyun grupları, salıncak ve tahterevallilerin montajlarını tamamladı. Çocukların büyük sevinçle karşıladığı park alanlarının, önümüzdeki günlerde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yapılacak.

 Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada; ‘’Merkez mahallelerimizdeki gibi kırsal mahallelerimizdeki çocuklarımızda bizim için çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenebilecekleri alanların her mahallemizde olması için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz’’ dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki