Radyo TimeRadyo Time

Koordinasyon Merkezini Çavuşoğlu açtı

Alanya AK Parti Koordinasyon Merkezi’nin açılışı bugün gerçekleşti. Açılış için Alanya’ya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı yapan diğer partilere gönderme yaptı.
Bu haber 642 kere okunmuş.26 Mayıs 2018, Cumartesi - 13:40

 Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışına milletvekili adayları İbrahim Aydın, Sena Nur Çelik ve Hasan Kerem Ünsal ile birlikte geldi. Çavuşoğlu ve beraberindekileri, burada coşkulu kalabalık karşıladı. İlk konuşmayı İlçe Başkanı Mustafa Toklu yaptı.

 Toklu’nun ardından kürsüye İbrahim Aydın geldi. Aydın desteklerinden dolayı Alanya halkına teşekkür etti. Aydın’dan sonra genç Aday Hasan Kerem Ünsal konuştu. Ünsal, Türkiye genelinde bulunan engelli bireyler için çok önemli projelerinin olduğunu söyledi. Ünsal’ın konuşmasını Bakan Çavuşoğlu ayakta alkışladı.

 Son konuşmacı olarak kürsüye Bakan Çavuşoğlu geldi. Çavuşoğlu, AK Parti Hükümeti olarak, hep ilklere imza attıklarını söyledi. Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı için Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Diğer partilere ise sert gönderme yaptı.

 Diğer partilerin adaylara seçilebilir bir sıradan yer vermediğini söyleyen Bakan Çavuşoğlu, “AK Parti ilk 3’e Alanya adayını koydu, ama diğer partiler bu hassasiyeti göstermedi. Seçimlerde sizi yok sayanı siz de yok sayın” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki