Radyo TimeRadyo Time

Köpeğini gömecek mezar bulamadı

Hayvan severler Alanya’da hayvan mezarlığı istiyor.14 yaşındaki köpeği ölen Servet Şakiroğlu köpeğini mezara gömmek istemesine rağmen bu isteği yerine gelmedi. Erkek isimli köpeğini bahçesine gömdü.
Bu haber 306 kere okunmuş.24 Mayıs 2018, Perşembe - 13:18

 Servet Şakiroğlu'na ait 14 yaşındaki Erkek isimli köpek bugün karaciğer kanserinden hayata veda etti. Şakiroğlu, ilk olarak ölen köpeğinin Kestel'de bulunan Köpek Koruma Evi'ne bağlı hayvan mezarlığına gömülmesini istedi.

 Şakiroğlu, “Burada en azından köpeği ziyaret edebiliriz düşüncemiz vardı, ancak yetkililer köpeği teslim almadıkları gibi, yer bile göstermediler” dedi. Ölen köpeğe bir türlü yer bulamayan Şakiroğlu, köpeğin tüm belgelerinin yanı sıra kendisinden köpeğe ait çip istediklerini iddia ederek, “Yaşarken hayvanların hakları oluyor da öldükten sonra niçin olmuyor” dedi ve sonunda bir bahçenin köşesine çok sevdiği Erkek'i gömmek zorunda kaldı. 

 Şakiroğlu, “Avrupa'nın birçok kentinde köpek mezarlığı var, bizde neden olmuyor?” şeklinde tepkisini dile getirdi. Öte yandan Şakiroğlu'nun başından geçen bu olay, ölen hayvanlarla ilgili yepyeni bir konuyu daha gündeme taşımış oldu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: Servet Şakiroğlu  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki