Radyo TimeRadyo Time

Köprülü kavşaklar bayrama yetişecek

Alanya’nın trafik sorununu rahatlatmak umuduyla inşaatına başlanan kavşaklarda çalışmalar tüm hızıyla sürerken, her iki kavşaktan Ramazan Bayramında geçişler başlayacak.
Bu haber 320 kere okunmuş.08 Mayıs 2017, Pazartesi - 14:10

 Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları tarafından yapımına başlanan 56.000.000 TL'lik Katlı Kavşak Projesinde ayakların dikilmesinin ardından Ticaret Kavşağında araçların geçeceği dev beton bloklar yerleştirilip üzerine beton dökülmeye başlanırken, Telekom Kavşağında ise transit geçişin sağlanacağı battı çıktının zemin düzenlemesi de tamamlanmak üzere.

 Ocak ayında düğmeye projelerden Telekom Kavşağında Çarşı Merkezi ile Çevreyolunun üzerindeki mahallelerin bağlantısını oluşturacak olan kavşak netleşti. Çalışmayı yürüten firma personelleri kavşağı dizdikleri taşlarlar belirledi. Şimdilik yan yollardan kısıtlamalı olarak akan trafiğin normal seyrine 20 Haziran’dan itibaren dönmesi bekleniyor.

 Alanya’nın trafik sorununa köklü çözüm getireceği açıklanan 15 kilometrelik Alanya- Kargıcak etabının içerisinde yer alan Cikcilli, Tosmur ve Kestel'de viyadük ve tünel açma çalışmaları devam ediyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki