Radyo TimeRadyo Time

“Kötü örnek, örnek sayılmaz''

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, bugün ATV’ye çok özel açıklamalarda bulundu.
Bu haber 592 kere okunmuş.05 Mart 2019, Salı - 12:53

 Sönmez, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Bir turizm ve tarım şehri olan Alanya'nın ulaştığı gelişmişlik seviyesi kesinlikle yetersizdir ve en önemlisi de ulaştığı gelişmişlik seviyesine temel olan adalet, şeffaflık, güven, işbirliği ve saygınlık gibi son derece önemli toplumsal değerler yıpratılmıştır. Uzlaşı kültürü yok olmuş ve eskisi gibi revaçta değildir”

 Sönmez, “Öte yandan birlik beraberlik duyguları da kaybolmaya yüz tutmuştur. Özellikle gelişmiş şehirleri inceleyip baktığınız zaman birçok başarının altında bu olgular yatmaktadır. Biz yöneticiler olarak, ilk önce şehrimizde giderek artan temel eşitsizliği ortadan kaldırmak için gayret göstereceğiz. Önceliğimiz bu olacaktır. Esnaflar arasında artan eşitsizlikler ve başıboş düzensizlikler, kutuplaşmalar, tamamen ortadan kaldırılacak, kardeş sevgisi ön plana çıkartılacaktır.” dedi.

 ''Kötü örnek, örnek sayılmaz'' diyen İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, “Bugün Alanya'da birçok esnaf kesimi birbirlerine düşman gözüyle bakıyor ve bu durum da esnafların kendi arasındaki ilişkileri de bozmakta, zedelemektedir. Halbuki Alanya kötü yönetilen bir şehir konumunda değil, kendisini uluslararası alanda daha çok isim yapmış rekabetçi bir şehir haline getirmek olmalıdır. Bu sorunları ve olumsuzlukları düzeltmek her zaman, her yerde bizim boynumuzun borcu olacaktır. Toplumda kırılgan hale gelen tüm unsuları Allah'ın izniyle İYİ Parti ve CHP kadroları ile Alanya'nın kaliteli yaşam şeklini 31 Mart itibariyle hep birlikte el ele değiştireceğiz” dedi.

Etiketler: İYİ Parti   CHP   Alanya   Abdullah Sönmez  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki