Radyo TimeRadyo Time

Küçükhasbahçe Mahallesine 2 yeni proje daha kazandırılıyor

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Küçükhasbahçe Mahallesine 2 yeni proje kazandırılıyor. 2586 Ada’da bulunan Yayla Yolu ve Çevreyolunu, kuzey-güney yönünde yürüyüş yolu ile birbirine bağlayan civardaki konut sayısının artması ve vatandaşların talepleri üzerine büyük ihtiyaç haline gelen yürüme aksını oluşturmakta.
Bu haber 217 kere okunmuş.23 Ocak 2019, Çarşamba - 10:57

 İnşaatı devam eden yürüyüş yolunun çevre duvarları ve alan tesviyesi yapılmıştır; parke döşemesinin tamamlanması ile önümüzdeki günlerde hizmete açılacak.

 2. proje yine Küçükhasbahçe Mahallesindeki Benliler Sokak’ta bulunan yeşil alana çocuk parkı olarak düşünülmüş, projesi çizilmiş olup tamamlandıktan sonra civardaki çocuklar için büyük bir eksikliğin giderilmesi adına önemli bir yer alacak.

 Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada; “ Projelerimiz arasında en önemli yerlerden birisini de daima çocuklarımız almaktadır. Kentte yaşayan bütün çocuklarımızın her anlamı ile mutlu olabilmeleri için çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu nedenle çocuklarımızın içinde olduğu projelere değer veriyoruz. İlçemizde bulunan bütün mahallelerimizde çocuklarımızın yaşam alanları adına çalışmalarımız devam etmektedir” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki