Radyo TimeRadyo Time

Kula teknecilere resti çekti

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, dün İskele’de teknelere mühürleme sırasında zabıta ekiplerine güçlük çıkartan teknecilere restini çekti. Kula, mühürlenen teknelerde bir daha çığırtkanlık yapılması durumunda ticari faaliyetlerine son verileceğini söyledi.
Bu haber 240 kere okunmuş.04 Haziran 2017, Pazar - 14:23

 Dün sabah işlem sırasında çok sayıda çevik kuvvet polisi ve Zabıta Müdürü Hasan Akın, Zabıta Amiri Bülent Filiz ve zabıta ekipleri ile mühürlenen tekne sahipleri arasında tartışma yaşanmıştı

 Yaşanan tartışmalar sonrasında zabıta ekipleri tekneleri mühürledi.

 Alanya’nın huzuru ve güveni için denetimlerini iki kat arttırdıklarını belirten Zabıtadan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula,  çığırtkanlık ve hanutçuluğun önüne geçmek için özel bir ekip kurduklarını belirtti. Alanya’nın huzuru ve güveni için 24 saat görevde olduklarının altının çizen Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, “Bundan sonra kesinlikle çığırtkanlığa taviz verilmeyecektir” dedi. Suçun tekrarında Alanya Belediyesi olarak, gezi teknelerinin çalışma ruhsatlarını iptal edeceklerinin altını çizen Kula, tekne sahiplerini ve çalışanlarını daha dikkatli olmaya davet etti. Sivil ekiplerin bundan sonra 24 saat İskele Bölgesinde görev yapacaklarını da belirten Kula, “Kimsenin huzuru ve güveni bozmaya hakkı yok” dedi.  

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki