Radyo TimeRadyo Time

Kumpasçılara büyük tepki

Alanya kamuoyu kendisine kumpas kuran kamu görevlileri ve onlarla bağlantılı siyasetçilerle yargı önünde hesaplaşmak üzere harekete geçen ALTSO Başkanı ve Litvanya’nın Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin’in hamlesini konuşuyor.
Bu haber 453 kere okunmuş.06 Şubat 2019, Çarşamba - 12:37

 15 Temmuz Hain Darbe girişiminde ülke büyük bir badireden geçerken vatan ve millet sevdalısı olarak tanınan Mehmet Şahin’e kurulan kumpasa iftiralarıyla destek veren Musa Özdemir ve Hüseyin Güney’e büyük tepki var. 

 Gündeme bomba gibi düşen gelişmelerin ardından emniyete verdikleri gerçek dışı ifadelerle ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i adeta ortadan kaldırmak istedikleri iddia edilen Hüseyin Güney ve Musa Özdemir’in siyasi ve ticari hesaplarını bu kumpas üzerinden görmeye çalışmasının yankıları sürüyor.

 Alanya kamuoyu, hakkındaki tüm soruşturmalardan alnının akıyla çıkan ALTSO Başkanı ve Litvanya’nın Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin’in üzerinden devlet büyüklerinin de hedef alınıp alınmadığını merak ediyor.

 Kendi kişisel çıkarlarını korumak adına yıllardır sürdürdükleri düşmanlıklarını uzun bir süre geçtikten sonra 15 Temmuz Hain darbe girişiminin ardından fırsata çevirdiğini düşündüğü bu isimlerin hedefinde sadece Mehmet Şahin’in olmadığı yönünde görüş belirtirken, AK Parti’nin bugüne kadar hiçbir yerel seçimde başarı sağlayamamasının sebebini de Güney ve Özdemir gibi şahsi hesaplaşma içinde olanlara bağlıyor.

 AK Parti’ye yakın kaynaklar bu tür şahsi hesaplaşmalarla partinin başarısının önüne geçildiğini düşünürken, hem kendilerini hem de partilerini yıpratan Özdemir ve Güney gibi isimlerin halen siyasetin kıyısında dolaşmalarından duydukları rahatsızlığı dile getiriyorlar.

Etiketler: Mehmet Şahin   ALTSO  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki