Kurban Bayramı için geri sayım başladı

Alanya Belediyesi, 21 Ağustos Salı günü başlayacak 2018 yılı Kurban Bayramı için Mahmutlar, Konaklı, Demirtaş ve Çıplaklı Mahallelerinde olmak üzere 4 ayrı bölgede kurban satış noktası belirledi.
Bu haber 188 kere okunmuş.01 Ağustos 2018, Çarşamba - 14:00

 Alanya Belediyesi, bu yıl Mahmutlar, Konaklı, Demirtaş ve Çıplaklı Mahallelerinde 4 ayrı noktada kurban satış yeri oluşturdu. 

 2018 yılı içinde kurbanlık satmak isteyen üreticilerin, alttaki duyuruda belirtildiği şekilde Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurularını yaparak kurbanlık satış yeri tahsislerini alabilecekleri açıklandı.

 Alanya Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kurban satış yeri tahsisi için son başvuru tarihinin 14 Ağustos günü saat 16.00’ya kadar olduğu bildirildi. 

 Yapılan açıklamada; “Küçükbaş kurban satış yeri tahsisleri Mahmutlar, Konaklı, Çıplaklı ve Demirtaş Mahallelerinde, büyükbaş kurban satış yeri tahsisleri ise Çıplaklı Kurban Satış Yeri için yapılacaktır. Başvuru yapmayan ve kurban satış yeri tahsisi olmayanların, kurbanlık satışı için kurban satış yerlerine girişlerine izin verilmeyecektir.  Üreticilerimizin mağdur olmamaları için belirtilen sürelerde başvurularını yapmaları gerekmektedir” ifadeleri yer aldı.

2018 Yılı Kurban Satış Yerleri

1 -Alanya/Çıplaklı: Çıplaklı Mahallesi Kurban Satış Yeri
2- Alanya/Mahmutlar: Mahmutlar Küçük Sanayi Sitesi güneyi ve alt tarafı
3- Alanya/Konaklı : Konaklı Mahallesi Menderes Caddesi Üzeri
4- Alanya/Demirtaş: Demirtaş Mahallesi Yeni Damlar Camii Yolu Üzeri

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki