Radyo TimeRadyo Time

“Kurumlarla işbirliği içinde olacağız”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya’da göreve yeni başlayan Başsavcı Yasin Emre, SGK Müdürü Muharrem Kaya ve Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan’ı makamlarında ziyaret etti.
Bu haber 240 kere okunmuş.14 Eylül 2017, Perşembe - 15:40

 Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, Hal Müdürü Halit Parlayüksel ve İtfaiye Müdürü Mehmet Oral ile birlikte ilk olarak Alanya SGK Müdürü Muharrem Kaya’yı ziyaret etti. Karşılıklı görüşmede heriki kurumun yaptığı çalışmalar konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. Güney, Kaya’ya Alanya’daki görevinde başarılar diledi. 

 Güney ve birim amirleri daha sonra Alanya Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan’ı makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette karşılıklı sohbet edildi ve Güney Kaya’yı yeni görevinden dolayı tebrik etti. 

 Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney günün son ziyaretinde Alanya Adliyesine giderek Alanya Başsavcılığı görevine yeni başlayan Yasin Emre’yi birim amirleriyle birlikte makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette, yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Denetimli serbestlik kapsamında yapılan protokolle Büyükşehir bünyesinde çalıştırılan hükümlüler konusundaki projenin geliştirilmesi ve bu konuda adımlar atılması değerlendirildi . 

 Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ziyaretler sırasında yaptığı değerlendirmede, “Biz Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi olarak ilçemizde faaliyet gösteren tün resmi kurumlarımızla işbirliği içinde çalışıyoruz. Alanyamızı geliştirecek ve yararına olacak tüm hizmetlerde kurumlarla işbirliğimiz devam edecek. Bugüne kadar güzel projelere birlikte imza attık bundan sonra da şehrimiz için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki