Radyo TimeRadyo Time

Kuyumcular Odası’ndan uyarı

Alanya Kuyumcular Odası Başkanı Hasan Çavuşoğlu, vatandaşlara uyarıda bulundu. Çavuşoğlu Ahmet Tokuş Bulvarında bulunan Emir Kuyumculuk’ta gümüşlerin altın suyuna batırılarak altın diye satıldığını ve Emir Kuyumculuk hakkında yabancı turistler tarafından odaya çok fazla şikayet yapıldığını kaydetti.
Bu haber 622 kere okunmuş.05 Temmuz 2017, Çarşamba - 13:19

 Alanya Kuyumcular Odası Başkanı Hasan Çavuşoğlu, vatandaşlara uyarıda bulundu. Çavuşoğlu  basın mensuplarına yaptığı uyarıda; “İlçemiz Güllerpınarı Mahallesi, Ahmet Tokuş Bulvarında bulunan Emir Kuyumculuk hakkında gümüşleri altın suyuna batırarak altın diye, 14 ayarı 18 ayar diye sattığı ve yaptırdığı altınları düşük ayar olarak özellikle yabancı turistlere  sattığı gibi odamıza oldukça fazla şikayet gelmektedir.

 Bu gibi durumların Alanya’mız ve ülke turizmimiz için çok kötü bir durum oluşturacağını bildiğimizden, oda olarak Kaymakamlığımıza, Belediye Başkanlığımıza ve Emniyet Müdürlüğümüze gerekli resmi yazılarımızı yazdık.Umarız ki bu gibi olumsuz konular bir daha Alanya’mızda yaşanmaz’’ ifadelerine yer verdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki