Radyo TimeRadyo Time

Lakadamyalı'dan sağlık çalışanlarına teşekkür

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, korona virüs ile mücadele sürecinde özverili bir şekilde gece gündüz çalışan yardımcı sağlık personeline teşekkür belgesi taktim etti.
Bu haber 55 kere okunmuş.15 Mayıs 2020, Cuma - 23:11

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covit -19 ile mücadelede sağlık çalışanları ve yardımcı sağlık personelleri daha sağlıklı bir yaşam için gece gündüz demeden görevi başında yerini aldı. Hastanede yardımcı sağlık çalışanı olarak görevini icra eden 9 kişiye özverili ve insan odaklı çalışmalarından dolayı temsili diğer arkadaşları adına da Prof. Dr. Lakadamyalı tarafından teşekkür belgeleri taktim edildi. Sağlık çalışanları, "Yaptığımız işten dolayı takdir almak ve hastane yönetimimiz tarafından değer kılınması bizleri çok mutlu etmiştir. ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çatısı altında görevimizi yapıyor olmak ve bu hizmet halkasının zinciri olmaktan dolayı onur duymaktayız" diyerek duygularını dile getirdiler.

Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, bu zorlu süreci hep birlikte üstesinden geldiklerinin altını çizerek üstün gayretleri ve hizmetlerinden dolayı herkese teşekkür etti. Prof. Dr. Lakadamyalı, "En güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin aksamaması adına her alanda insanüstü bir çaba harcadınız. Hep birlikte tuttuğumuz bu sağlık meşalesini daha iyi yerlere taşıyacağımıza inancım sonsuzdur. Sizlerin huzurunda da diğer sağlık çalışanlarımın her birine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilir başarılarının devamını dilerim" dedi.

 

Etiketler: ALKÜ  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki