Lakadamyalı'ya Alanyaspor’dan hayırlı olsun ziyareti

Aanyaspor Yönetimi, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Hüseyin Lakadamyalı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bu haber 66 kere okunmuş.19 Ekim 2019, Cumartesi - 10:34

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Uslu, Muhammet Çetin, Mehmet Güler, Enver Vural, Hüseyin Girenes ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne atanan Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Prof. Dr. Lakadamyalı, hastanenin son durumu hakkında bilgi verirken, sağlık alanında ileriye dönük projelerine de değindi. 

Alanya'da sağlık alanında yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise, "İlçemizde sağlık alanında güzel işlere imza atılmaktadır. Bizler de bu konuda gereken her türlü desteği vermeye hazırız. Başhekimimiz Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’ya görevinde başarılar dileriz" dedi. 

Başkan Çavuşoğlu, daha sonra ziyaretin anısına Başhekim Prof. Dr. Lakadamyalı’ya üzerinde ismi yazan 07 numaralı formayı hediye etti.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki