Radyo TimeRadyo Time

LBC Danışmanlık basın mensuplarıyla buluştu

Alanya'da yeni faaliyet vermeye başlayan LBC Danışmanlık firması Esma Abla Yöresel Alanya Ev Yemekleri'nde Alanya basını ile kahvaltıda bir araya geldi.
Bu haber 281 kere okunmuş.16 Haziran 2019, Pazar - 20:45

Kahvaltıya Alanya basınının yanı sıra LBC Danışmanlık Firma Sahibi, Alman Vatandaşı Dieter Maier, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve firma çalışanları katıldı. 

Kahvaltının ardından LBC Danışmanlık Şirket Sahibi Dieter Maier, basın mensuplarına bilgi verdi. Maier, "Şirketimizde yaratıcı stratejiler geliştiriliyor ve bu stratejilerin mükemmel ve de kanıtlanmış yeterliliğe dayanan uygulanmaları konusunda önerilerde bulunuyoruz. Girilmeyen yollarda işlem yapmıyoruz. Bu yolla yetkinliğimizi ve yaratıcılığımızı daha da geliştirdik ve buradan yerel hassasiyetleri ihmal etmeden onları küresel bir perspektif birleştiriyoruz. Yönetim ve süreç iyileştirmesinde bize destek olacak uzmanlar ile güven dolu işbirliğine çok önem vermekteyiz. Bunun için bizler, bilgilerimizi ve tecrübelerimizi yerleşkedeki çalışanlarla paylaşmaya hazırız. Yakın tuttuğumuz işbirliğimiz sayesinde, müşterilerimizin hassas iç meselelerini görmekteyiz. Bu ise büyük güven gerektirmektedir. Bu güvene de laik olmak için, müşteri isimleri sadece kesin olarak onay verilmesinden sonra açıklanır. 2007 yılından beri hizmet veren bir şirketiz. Merkezimiz Almanya'da. Siz değerli basın mensupları aracılığıyla da Alanya'daki değerli firmalarla çalışmak istiyoruz. Amacımız ilk olarak Alanya'nın daha sonra da Türkiye'nin bu sektördeki önce şirketlerinden birisi olmak" dedi. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki