Radyo TimeRadyo Time

LÖSEV Antalya ve bölgesinde yardımlarını 10 yıldır dur durak bilmeden sürdürüyor

Kurban Bayramı yaklaşırken LÖSEV, kayıtlı hastalarına destekler ulaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Bu haber 766 kere okunmuş.19 Temmuz 2019, Cuma - 15:35

Hastalık tedavisinde protein olmazsa olmaz! Bu sebeple iyi kalite protein kaynağı olan kırmızı et, yıl boyunca tüm Türkiye’de, düzenli olarak hasta ve ailelerine iletiliyor. Kurban Bayramı Döneminde yapılan bağışlar sayesinde lösemi ve kanser hastası aileler tüm yıl boyunca et ve et ürünleri desteği yardımlarına ulaşabiliyor.

LÖSEV’in Kurban Bayramı’na kadar hedefi tüm Türkiye’de 30.000 aileye ulaşmak

Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk ve yetişkinlerin iyileşmesi için protein ağırlıklı beslenmeleri çok önemli. Bu nedenle LÖSEV, 12 ay boyunca kayıtlı hastalarına kırmızı et yardımını sürdürüyor. En kaliteli protein kaynağı olan et ve et ürünleri hastaların beslenmesinde çok önemli bir yere sahip. Özellikle lösemide et ve et ürünleri tüketerek sağlıklı beslenen hastalar bu zorlu tedavi sürecini daha kolay atlatıyorlar.  

Antalya, Burdur ve Isparta’da LÖSEV ailelerine et ve et ürünleri dağıtımları devam ediyor

19 Temmuz’da Antalya’da başlayan dağıtımlar Isparta, Burdur, Alanya’da devam edecek. Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde bulunan Antalya LÖSEV Şube’den yapılan dağıtımda aileler bu hastalık sürecinde daha da yalnızlaştıkları bu zorlu ve pahalı tedavi esansında yanlarında sadece LÖSEV ve bağışçıların olduğunu, en zor zamanlarında Hızır gibi yetişen bu yardımlar için tüm bağışçılara dua ettiklerini dile getirdi.

Etiketler: LÖSEV  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki