Radyo TimeRadyo Time

LÖSEV gönüllü sayısı Antalya’da 20.000’i Türkiye’de 4.000.000’u aştı

1998 yılında kurulan ve ülkemizde 10 ayrı şehirden tüm Türkiye ye hizmetlerini sunan LÖSEV, bu gün 5 milyona yaklaşan gönüllü sayısı ile alanında, ülkemizin ve dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu olma özelliğini taşıyor.
Bu haber 258 kere okunmuş.10 Şubat 2020, Pazartesi - 12:24

Antalya'da 2012 yılında başlayan çalışma ve hizmetlerine 2019 da LSV Dükkan Mağazası'nı da ekleyen LÖSEV, çalışmalarını Akdeniz bölge genelinde güçlenerek sürdürüyor.

Tüm çalışmalarını gönüllü ordusunun destekleri ile sürdüren vakıf, bağımsız araştırma sonuçlarına göre Türkiye' de halk tarafından da en güvenilen, en şeffaf, halka en yakın ve en samimi sivil toplum kuruluşu olarak gösterilmekte. Türkiye genelinde düzenli ve sık sık  bir araya gelen LÖSEV Gönüllüleri Antalya Buluşması geçtiğimiz hafta Yemen Kahve Dedeman'da hayata geçirildi.

Antalya'da 20.000’i aşan ve hızla büyüyen gönüllü toplantısına 100’e yakın gönüllü katıldı. Toplantının katılımcılarından biri de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu. LÖSEV kurulduğundan bu yana çalışmalarını takip ettiğini, LÖSEV çalışmalarına daima tam destek vereceğini ifade eden Tütüncü, Antalya şehrine katkı sağlayan LÖSEV Gönüllülerine de teşekkür etti.

Dönem çalışmalarının görüşüldüğü ve yeni gönüllülerle tanışılan toplantı, yakın dönem çalışmalarının planlanması ile tamamlandı.

Etiketler: LÖSEV   Antalya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki