Radyo TimeRadyo Time

LÖSEV İyilikler Tırı Antalya’ya iyilik dağıtmaya geldi

LÖSEV, “Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı” Projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor. İyilikler Tırı, 2 Ağustos (bugün), Kaş ve Kalkan’dan turuna aileler, gönüllüler, destekçiler ve halkla buluşarak başlıyor. Tır, tüm bölgede LÖSEV’e kayıtlı hasta ve ailelerine yardımlarını elden ulaştıracak.
Bu haber 258 kere okunmuş.02 Ağustos 2019, Cuma - 15:41

SEV, lösemi ve kanser tedavisinde ilaçlar kadar iyi ve doğal beslenmenin değerli olduğunu belirterek, ailelerinin %82’sinin asgari ücret ve altında gelire sahip olduğunu açıkladı. Bu nedenle dar gelirli ailelerin iyi beslenmek ve sağlıklı koşulları sağlamak için desteğe ihtiyaç duyduklarının altını çizdi. Hastaların ve ailelerinin tüm temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ülkemizin pek çok şehrini dolaşan LÖSEV’in İyilikler Tırı Antalya bölge çalışmaları için ilk durağı Kaş’a ulaştı. 

29 Ekim Pazartesi tarihinde Ankara’dan yola çıkan LÖSEV İyilikler Tırı, Anadolu’nun en uzak şehirlerinden en ücra köylerine ulaşmanın, buradaki lösemili ve kanserli çocukları güldürmenin mutluluğunu yaşatmaya devam edecek.

• 3 Ağustos Cumartesi Finike 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda,
• 4 Ağustos Pazar günü Kemer Turizm Otelcilik Lisesi önünde,
• 5 Ağustos Pazartesi Antalya muratpaşa Kent Meydanı’nda,
• 6 Ağustos Salı günü Belek Merkez Caminin yanı,
• 7 Ağustos Çarşamba Side Çağdaş Market yanı, 
• 8 Ağustos Perşembe günü Alanya Belediye Binası arkasında olacaktır.

LÖSEV İyilikler TIR’ından bundan sonra da tüm Türkiye’de gıda, giyim, tekstil, kırtasiye, oyuncak, bilgisayar, mobilya, temizlik malzemesi ve bunun gibi yüzlerce yardımı LÖSEV’e kayıtlı aileler ihtiyaçlarına göre, gönüllerince seçebilecek. Özellikle LÖSEV’e kayıtlı çocuklar oyuncaktan bisiklete, kırtasiyeden çalışma masasına ihtiyaçlarını seçme fırsatını yakalayacaklar.

LÖSEV İyilikler Tırı, iyilik dağıtığı tüm buluşma noktalarında gönüllü ve destekçilerini çalışmalara katılmaya davet ediyor.

Etiketler: LÖSEV   İyilikler Tırı   Antalya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki