Radyo TimeRadyo Time

LÖSEV İyilikler Tırı Antalya’yı iyiliğe boyadı

LÖSEV, “Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı” Projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor. İyilikler Tırı, 5 Ağustos Pazartesi günü Antalya-Muratpaşa Kent Meydanı’nda konumlanarak LÖSEV’e kayıtlı ailelere yardımlarını elden ulaştırdı.
Bu haber 287 kere okunmuş.06 Ağustos 2019, Salı - 14:07

SEV Yetkilileri, lösemi ve kanser tedavisinde ilaçlar kadar iyi ve doğal beslenmenin değerli olduğunu belirterek, ailelerinin %90’ı asgari ücret ve altında gelire sahip olduğunu açıkladı. Bu nedenle dar gelirli ailelerin iyi beslenmek ve sağlıklı koşulları sağlamak için desteğe ihtiyaç duyduklarının altını çizdi. Hastaların ve ailelerinin tüm temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ülkemizin pek çok şehrini dolaşan LÖSEV’in İyilikler Tırı 5 Ağustos Pazartesi günü Muratpaşa Kent Meydanı’nda LÖSEV’e kayıtlı ailelerine yardımlarını elden ulaştırarak iyiliği çoğaltmaya devam etti. Türkiye'nin tüm bölgelerine giyim, tekstil, gıda, et, kırtasiye, oyuncak,  kuru gıda, temizlik malzemeleri gibi, bir lösemi ve kanser hastasının iyileşmesi için gerekli olan temel ihtiyaçları içeren yardımları götüren LÖSEV İyilikler Tırının bir sonraki durağı 7 Ağustos'ta Manavgat ve 8 Ağustos'ta ise Alanya olacak.  

29 Haziran Pazartesi tarihinde Türk Halkının bağışlarıyla dolu ve Ankara’dan yola çıkan LÖSEV İyilikler Tırı, Anadolu’nun en uzak şehirlerinden en ücra köylerine ulaşarak, buradaki lösemili ve kanserli çocukları güldürmenin mutluluğunu yaşatmaya devam ediyor. Hastalar ve aileleri ihtiyaçlarını gönüllerince seçebiliyor ve tüm hayırsever bağışçılara dualarla teşekkürlerini iletiyor

 

Etiketler: LÖSEV   İyilikler Tırı   Antalya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki