Radyo TimeRadyo Time

Mahmutlar Seçim Ofisi açıldı

Sabah saatlerinden itibaren kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulunan Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu öğleden sonra Mahmutlar Seçim Ofisi Açılışını yaptı.
Bu haber 417 kere okunmuş.12 Haziran 2018, Salı - 14:58

 Bakan Çavuşoğlu ve beraberindeki milletvekili adaylarını burada coşkulu kalabalık karşıladı.

 Açılış öncesi ilk konuşmayı İlçe Başkanı Mustafa Toklu yaptı. Toklu, 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde birinci parti olacaklarını söyledi. Toklu’nun ardından Genç Milletvekili Adayı Canbey Çetin söz aldı. Çetin, gençlere fırsat verildiği için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

 Çetin’den sonra kürsüye bir diğer aday Hasan Kerem Ünsal geldi. Ünsal, AK Parti’nin engelli bireylere önem verdiğini ve bunu kendisinin yaşadığını söyledi. Ünsal’ın ardından milletvekili İbrahim Aydın konuştu. Aydın, kendilerine sahip çıkan Alanya halkına teşekkür etti. Son konuşmacı olarak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu geldi. Çavuşoğlu, konuşmasının başında ilçeye gelen yatırımlarla ilgili konuştu.

 Çavuşoğlu, AK Parti haricinde diğer partilerin listelere önem vermediğini söyleyerek, “Alanya halkı bu partilere gerekli cezayı verecektir” dedi. Bakan Çavuşoğlu, konuşmasının sonunda 24 Haziran Seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

 Konuşmaların ardından seçim ofisi açılısı okunan duanın ardından kesilen kurdele ile gerçekleşti.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki