Radyo TimeRadyo Time

Mahmutlar’a noter geliyor

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, 2018 yılında gerçekleştirilen ALTSO Seçimlerinden önce Mahmutlar Mahallesi için verdiği noter sözünü tuttu ve Alanya 6. Noterliği’ni Mahmutlar Mahallesi’ne kazandırdı. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü bu konudaki resmi kararı imzalayarak Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı’na yolladı.
Bu haber 254 kere okunmuş.19 Aralık 2019, Perşembe - 12:50

Müjdeli haberi Mahmutlar Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda iş insanlarıyla paylaşan Başkan Şahin, “Üyelerimizin talepleri doğrultusunda yol haritamızı çizdik. Seçimden önce Mahmutlar Mahallesi’nde toplantı yaptık. Burada üyelerimiz bizden noter istedi. Biz de yasal boyutuna baktık ve noter sözünü verdik. Allah’ın izniyle de kısa bir zamanda da noteri Mahmutlar’ımıza kazandırdık. Rabbime şükürler olsun sözümüzü tuttuk” dedi.

“Mahmutlar’a bir sözümüz daha var”

Şahin, 2013 yılında ilk göreve geldikleri zaman da söz verdikleri projeleri birinci yıl içinde hayata geçirdiklerini hatırlatarak, “Asla sözlerimizi tuttuk ve işimiz bitti demedik. Bundan sonra da takip ettiğimiz projelerimizi gerçekleştirmek amacıyla ben ve yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarım odamızın gerçek sahibi üyelerinden aldığı güçle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mahmutlar’a görev süremiz içinde bir de fakülte sözümüz var. Bunu da yine Allah'ın izni sizlerin desteği ile gerçekleştireceğiz. Çünkü sizler, bizlerin bir önceki dönem çalışmalarımıza güvenoyu verdiniz ve büyük bir çoğunlukla göreve getirdiniz. Sizlere layık olmak için var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz” dedi.

Etiketler: ALTSO  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki