Radyo TimeRadyo Time

“Mazeret değil hizmet üreteceğiz”

Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, ekibiyle birlikte seçim çalışmalarına Alanya merkezde devam etti. Yoğun tempo ile çalışmalarını sürdüren seçimin favori adayı Çakır’a, ilgi ve güven artarak devam ediyor.
Bu haber 287 kere okunmuş.27 Mart 2019, Çarşamba - 11:58

Seçmene güven veren ve “Hizmet bizim işimiz” diyerek Alanya seçmeninden yetki isteyen Çakır, “Biz vatandaşlarımızın sorunlarına çözmek, taleplerini yerine getirmek için adayız. Hizmet bizim işimiz. Vatandaşlarımızın, yaptığımız hizmetleri referans göstererek daha iyisini yapacağımıza inanarak bize güvenmeleri ve destek vermeleri bizlere onur vermektedir” dedi.

Vatandaşlarla tek tek tokalaşarak şikayet ve taleplerini dinleyen Çakır, “Vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında güvene dayalı güçlü bir gönül bağı kurmak için, elimizden gelen her türlü çalışmayı zaman kaybetmeden yapacağız. Vatandaşlarımızın belediye yetkileri dışındaki sorun ve taleplerini de duyarsız kalmayacağız. Her türlü sorun ve taleplerini dikkate alacağız ve ilgili kurumlarla diyaloga geçerek (kurumlar arası arabuluculuk yapacak) çözüme kavuşturacağız.

Yerel yönetimlerin amaç ve görevi; günübirlik işlerden ibaret değildir. Şehre kimlik kazandırmak ve o şehirde yaşayanların yaşam kalitesini yükseltemeyen bir yerel yönetici için kimse başarılı diyemez. Başarı, bir şehre değer ve itibar kaybettirmek ile değil aksine, o şehre değer ve itibar kazandırmakla olur.

Biz Alanya’mızın bugününe ve yarınına hizmet verecek projelerin tamamını; tarihi, kültürel ve ticari değerlerini koruyarak ortak akıl vizyonumuzla hayata geçireceğiz” dedi.

Çalışkanlığı ve iş disiplini herkesçe bilinen ve takdir edilen Çakır, “Allah’ın izni, vatandaşlarımızın güven, destek ve hayır duaları ile inşallah seçimi biz kazanacağız. Alanya kazanacak, vatandaş kazanacak. Mazeret değil, hizmet üreteceğiz” dedi.

 

Etiketler: Demokrat Parti   DP   Alanya   Alaattin Çakır  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki