Radyo TimeRadyo Time

Meclis 20 dakikada bitti

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, bugün ALTSO Meclis Salonunda gerçekleştirildi.
Bu haber 173 kere okunmuş.28 Kasım 2017, Salı - 13:58

 Açılış, yoklama ve mazeretlerin bildirilmesininardından ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in mazeretli olması sebebiyle yönetim kurulu faaliyetleri ALTSO Başkan Yardımcısı Serdar Uygun tarafından meclis üyelerine aktarıldı.

 Uygun, 01-05 Kasım 2017 tarihleri arasında Alanya’da gerçekleştirilen ‘Rusya-Türkiye ilişkilerinin Dünü, Bugünü ve Yarını’ Çalıştayı hakkında bilgiler aktardı. Uygun, ALTSO  öcülüğünde uzun yıllardır devam eden ‘Öğrenci Dostu Konaklama İşletmesi’ Projesiyle ilgili olarak ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in Ankara çıkarması yaptığını söyledi. Uygun ayrıca, Alanya’da Alışveriş Var, Alanya Yabancılar Meclisi Üyelerinin ALTSO’yu ziyareti, ALTSO Akademi’nin seminerleri gibi konularda da meclis üyelerini bilgilendirdi. 

 Meclis toplantısının ardından ise müşterek komiteler toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya çok sayıda komite üyesi katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ALTSO Başkan Yardımcısı Serdar Uygun,  yılda iki kez müşterek komiteler toplantısı yapıldığını dikkat çekerek, bu toplantıların öneminden bahsetti. Toplantıda, komite üyeleriyle görüş alışverişi yapıldı ve Alanya ekonomisi için yapılması gereken konular masaya yatırıldı.

Etiketler: ALTSO  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki