Mehmet Erken: "Mutlaka spor"

Alanya Belediyespor, 300 futbol okulunda olmak üzere 600 lisanslı toplamda 1000’in üzerinde sporcusuyla her geçen gün büyüyen bölgenin en önemli spor kulüpleriden biri haline geldi.
Bu haber 874 kere okunmuş.25 Şubat 2016, Perşembe - 09:03

Alanya Belediyespor, 300 futbol okulunda olmak üzere 600 lisanslı toplamda 1000’in üzerinde sporcusuyla  her geçen gün büyüyen bölgenin en önemli spor kulüplerinden biri  haline geldi
 
 Alanya Belediyespor bu yıl Futbol Okulları’nda 30 farklı kategoride faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu sezon ligde 2 Takım Süper Amatör Kümede, 2 Takım 1. Amatör Kümede, 2 Takım 2. Amatör Kümede, 1 Takım U17 lig’inde, 1 Takım U16 lig’inde, 1 Takım U15 Lig’inde, 5 Takım U14 Lig’inde, 5 Takım U13 Lig’inde , 5 Takım U12 Lig’inde, 5 Takım U11 Lig’inde faaliyet gösteriyor.
 
 Bünyesinde 600 lisanslı sporcu barındıran Alanya Belediyespor, Alanya Merkez ve Kestel Spor Okulları’nda 300’e yakın öğrenciye spor hizmeti veriyor.

 Kış okullarının ikinci döneminde 115 öğrenci daha spor okullarına kazandırıldı. Bu öğrencilere resmi lisans çıkartılarak, resmi müsabakalarda faaliyet göstermeleri sağlandı. Spor faaliyetleri bünyemizde bulunan 10 antrenör eşliğinde sürdürülmekte. Gecen sezonda Alanya Spor Akademi Ligi'ne de 50 sporcu ile katkı sağlandı.
 
 Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, kötü alışkanlıkların önüne ancak sporla geçilebileceğini, sporun kişiye ve topluma olan faydalarına parmak bastı.

 Alanya Belediyespor Futbol Teknik Sorumlusu Güesel Atay ise; yaptığı açıklamada, “Sporun tüm branşlarında olduğu gibi futbolda da büyük bir kesime hizmet etme yolunda bizlere katkılarını hiç esirgemeyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken’e sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bu yoğun dönemde çalışmalarını hiç aksatmayan hocalarımıza, masörlerimize ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum"

Etiketler: Alanya Belediyespor  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki