Radyo TimeRadyo Time

MHP 12. Olağan Büyük Kurultayı gerçekleşti

Milliyetçi Hareket Partisi 12. Olağan Büyük Kurultayı bugün Ankara Spor Salonu'nda delegeler ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşti. Kurultayda Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin “2023'e 100 il 1000 ilçe ile daha güçlü gireceğiz” sözleri yıllardır il özlemi çeken Alanya'da büyük sevinç yarattı.
Bu haber 227 kere okunmuş.18 Mart 2018, Pazar - 14:01

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 12. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Spor Salonu'nda delegeler ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de büyük kurultaya katılarak oyunu kullandı. 

 Genel Başkan Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 12. Olağan Büyük Kurultayı’ndaki konuşmasında il ve ilçe sayılarının arttırılacağını müjdeledi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhuriyetin 100. yılında büyükşehirleri kapsayacak şekilde 100 il ve 1000 ilçeden oluşan bir  idari sistemle ekonomide yerli ve milli diriliş sayesinde, siyasette birlik ve dayanışma ruhunun ayağa kalkışıyla Türkiye bölgesinde süper güç, küresel düzeyde de sözü dinlenen bir ülke seviyesine çıkmalıdır, inanıyorum ki mutlaka çıkacaktır” dedi.

 Genel Başkan Bahçeli’nin il ve ilçe sayılarının arttırılacağının müjdesini vermesi Alanya'da büyük sevinç yaratırken Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Her zaman Alanya'nın il olmasını destekleyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 100 il müjdesinin içinde mutlaka Alanya'da olacaktır” dedi.

 Kurultaya katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Sadir Durmaz ve partililerle bir araya geldi. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile sohbet eden Başkan Yücel, “Büyük kurultay ülkemize, partimize ve milletimize hayırlı olsun'' dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki