Radyo TimeRadyo Time

MITT Moskova’da Alanya tanıtılıyor

Alanya Belediye Başkanı ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı Adem Murat Yücel, turizmcilerle birlikte Rusya’nın En Büyük Turizm Fuarı MITT Moskova’da Alanya’yı tanıtıyor.
Bu haber 419 kere okunmuş.14 Mart 2018, Çarşamba - 11:29

 Rusya’da kapılarını bugün açan ve 15 Mart’a kadar açık kalacak Uluslararası MITT Moskova Turizm Fuarı’nda, Alanya standını Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da ziyaret etti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve turizmcilerle görüşen Bakan Çavuşoğlu, Alanya standına destek verdi.  Alanya standını ziyaret eden bir başka isim ise Rusların Tarkan’ı Avraam Russo da objektiflere poz verdi.

 Rusya’da 10-12 Mart arasında yapılan uluslararası turizm fuarı “Intourmarket Moskova”nın hemen ardından 13 Mart’ta kapılarını açan Rusya’nın En Büyük Uluslararası Turizm Fuarı MITT Moskova’da, özel yapım 50 metrekarelik büyük Alanya standı kuruldu. Fuarla ilgili bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilk gününde fuara ilginin büyük olduğunu belirterek, “Dünyanın en önemli fuarlarından olan MITT Moskava Fuarı’nda Alanya’mızı tanıtıyoruz. Alanya standımıza çok yoğun ilgi var. Çok olumlu izlenimler aldık. Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu da standımızı ziyaret ederek bizlere destek verdi. Bakanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da Alanya standını ziyaret ederek tanıtım çalışmalarına destek verdi. Alanya Belediye Başkanı ve ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel ve turizmcilerle sohbet eden Bakan Çavuşoğlu, aynı zamanda resmi temaslarda da bulunarak Alanya’ya olan desteğini bir kez daha gösterdi. Belediye Başkanı Yücel, fuar boyunca bir yandan Alanya standındaki tanıtım çalışmalarını yürütecek bir yandan da resmi görüşmelerde bulunarak turizmin güçlendirilmesinde destek olacak.

Etiketler: MITT Moskova   Alanya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki