Radyo TimeRadyo Time

Mobil Beton Santrali kuruldu

Alanya Belediyesi bünyesinde kurulan Mobil Beton santrali ile özellikle kırsal mahallelerde hizmet akışı değişti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçenin en önemli eksiklerinden birinin Beton Santrali olduğunu ve bunu ilçeye kazandırdıklarını söyledi.
Bu haber 233 kere okunmuş.26 Aralık 2018, Çarşamba - 12:05

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçenin en önemli eksiklerinden birinin Beton Santrali olduğunu ve bunu ilçeye kazandırdıklarını söyledi. Kızılcaşehir Mobil Beton Santrali 2000 metrekare alanda 1 milyon TL'si araçlar olmak üzere toplam  2 milyon TL’ye mal oldu. Maliyeti yarı yarıya indiren santralde saatte 90 m3 beton üretimi yapılıyor. Bugüne kadar 72 km beton yol yapılarak hizmete sunuldu.

 Belediyenin beton ihtiyacını artık kendi santrallerinden karşıladıklarını aktaran Başkan Yücel, “Beton ihtiyacımızı dışarıdan karşılamanın maliyeti hem yüksek oluyor hem de zamanında hizmet akışı sağlanamıyordu. Bu nedenle en büyük ihtiyaçlarımızdan birisini karşılamak için kendi santralimizi kurduk. Tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki